Przetłumacz stronę


PayPal

Pogoda

Aktualny czas

Czas lokalny

Czas GMT
eMK QTC, cały dział news'ów, eGalerie i eArchiwum dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników Serwisu eQTC.

eQTC 2

Obrazy: winodwydawcy.png

 

 

 

 

Lutowe wydanie eMK QTC w wersji PDF dostępne jest (od 1 lutego 2017 roku)  tylko dla zalogowanych użytkowników w dziale "Pobierz". 

Uwaga! W przypadku trudności z samodzielnym, ściągnięciem pliku, możliwe jest otrzymywanie eMK QTC bezpośrenio na adres eMailowy zainteresowanego. W tym celu na adres qtc@post.pl należy wysłać takie zlecenie wysyłki. 

 

W lutowym wydaniu m.in.: - Kamczacka wyprawa (Paramuszyr Island), - Krótko o WOŚP, - Dyplom pamiątkowy "25 Lat WOŚP", - Silent Keys, - Regulaminy zawodów międzynarodowych HF, - Kalendarz zawodów krajowych HF & VHF, - Wynik Rocznej Klasyfikacji Generalnej PGA-TEST i PGA-DIGI  i przyznane nagrody i wyróżnienia, - SPCC klub miłośników zawodów krótkofalarskich, - Moje wspomnienie o Andrzeju SP6LV, - Z archiwum Adama SP6EBK, - Zwierzaki na kartach QSL, - Dyplomy okolicznościowe programu "Moscow-870", Hi Signals Leniwego Papcia, - ponad 200 uczestników HNY-2017, HF25FIN w 25. Finale WOŚP, - SP1EG na Malcie, - HF1977OP z Opola ku pamięci 20. rocznicy powodzi, - TAMA-2017 warsztaty techniczne APRS, - 680 Lat Czerniakowska, - Mistrzostwa Świata HST na Węgrzech, - Zimowa Olimpiada w Kazachstanie, - Krótkofalowcy w zainteresowaniu CIA, - H2017PFO z Europejskiej Stolicy Kultury, - Irlandczycy w Nepalu, - Namibia w CQ WW RTTY Contest, - QRV z NA-018, - W ARRL i nie tylko, - 9M0 Spratly Island DXpedition 2017, - Commander Island w wykonaniu RRC, - Licencję ma 80 lat!, - Leo na Fernando de Noronha, - San Andres w tym miesiącu, - Bouvet Island jeszcze dla 3 OPs, - 7P8EUDXF z Namibii w lutym, - Z KX3 Na Gwadelupę, - Przyszli bohaterowie 3Y0Z, - Dyplomy SP2SV, - The CQ DX Marathon 2017.  Życzę miłej lektury i zachęcam do korzystania z  Serwisu dostępnego na portalu http://qtc.suchacz.eu   

 

 

 

Życzę miłej lektury - Sylwester, SP2FAP


  

Wygenerowano w sekund: 0.03
359,627 unikalne wizyty