Przetłumacz stronę


PayPal

Pogoda

Aktualny czas

Czas lokalny

Czas GMT
eMK QTC, cały dział news'ów, eGalerie i eArchiwum dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników Serwisu eQTC.

Lutowe QTC

Lutowe QTC

Lutowe wydanie eMK QTC dostępne jest już od 1 lutego br. Jak zwykle punktualnie, bo takie są zalety poczty elektronicznej. W numerze jak zwykle dużo wiadomości o charakterze sportowym, głównie międzynarodowym. W krótkofalarskim świecie dzieje się wciąż bardzo wiele i warto śledzić przynajmniej najważniejsze wydarzenia. To jest okazja do zdobycia ciekawych dyplomów, czy zaliczenia ciekawej  łączności DX. Zachęcam do udziału w Radiomaratonie "Moscow-870" z dwóch powodów: program jest perfekcyjnie przygotowany, a dyplomy jakie oferuje wydawca mają niezwykle piękną szatę graficzną. W eQTC pokazuję niektóre z nich. Wydarzeniami na pasmach będą jak zwykle zawody HF np. CQ W RTTY Contest czy foniczne zawody CQ 160m SSB Contest oraz zapowiadane wyprawy DX. Będzie więc co robić.

           W lutowym wydaniu m.in.: - Kamczacka wyprawa (Paramuszyr Island), - Krótko o WOŚP, - Dyplom pamiątkowy "25 Lat WOŚP", - Silent Keys, - Regulaminy zawodów międzynarodowych HF, - Kalendarz zawodów krajowych HF & VHF, - Wyniki Rocznej Klasyfikacji Generalnej PGA-TEST i PGA-DIGI  i przyznane nagrody i wyróżnienia, - SPCC klub miłośników zawodów krótkofalarskich, - Moje wspomnienie o Andrzeju SP6LV, - Z archiwum Adama SP6EBK, - Zwierzaki na kartach QSL, - Dyplomy okolicznościowe programu "Moscow-870", - Hi Signals Leniwego Papcia, - Ponad 200 uczestników HNY-2017, - HF25FIN w 25. Finale WOŚP, - SP1EG na Malcie, - HF1977OP z Opola ku pamięci 20. rocznicy powodzi, - TAMA-2017 warsztaty techniczne APRS, - 680 Lat Czerniakowska, - Mistrzostwa Świata HST na Węgrzech, - Zimowa Olimpiada w Kazachstanie, - Krótkofalowcy w zainteresowaniu CIA, - H2017PFO z Europejskiej Stolicy Kultury, - Irlandczycy w Nepalu, - Namibia w CQ WW RTTY Contest i nie tylko, - QRV z Grenlandii NA-018, - W ARRL i nie tylko, - 9M0 Spratly Island DXpedition 2017, - Commander Island w wykonaniu RRC, - Licencję ma 80 lat!, - Leo na Fernando de Noronha Island, - San Andres jeszcze w tym miesiącu, - Licencje na Bouvet Island jeszcze dla 3 OPs, - 7P8EUDXF z Namibii w lutym, - Z małym KX3 Na Gwadelupę, - Przyszli bohaterowie 3Y0Z, - Dyplomy SP2SV, - The CQ DX Marathon 2017, - Costa Rica lada dzień. Plik PDF do pobrania: eQTC2/2017

 

Życzę miłej lektury!

 

73 de sp2fap


 

Uwaga! Dostęp do całego serwisu mają TYLKO uprawnieni użytkownicy portalu, po uprzednim zalogowaniu. Roczna subskrypcja kosztuje tylko 28 zł. Wpłat można dokonywać na konto bankowe (MK QTC nr 96 1140 2004 0000 3102 3124 6295) lub za pośrednictwem systemu PayPal - patrz link po prawej stronie witryny.   

Wygenerowano w sekund: 0.04
349,955 unikalne wizyty